Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 89 üründen,20 adet listelendi.

ZELKOVA serrata SRP 30/45

12,00 ₺
Haber Ver

TILIA platyphyllos SRP 60/80

12,00 ₺
Haber Ver

TILIA platyphyllos SRP 30/45

12,00 ₺
Haber Ver

TILIA argentea SRP 30/45

12,00 ₺
Haber Ver

SORBUS aucuparia SRP 60/80

12,00 ₺
Haber Ver

RHUS glabra 'Laciniata' BRP 30/45

12,00 ₺
Haber Ver

RHAMNUS frangula 'Asplenifolia' BRP 20/30

12,00 ₺
Haber Ver

QUERCUS rubra SRP 60/80

12,00 ₺
Haber Ver

QUERCUS rubra SAM .

12,00 ₺
Haber Ver

QUERCUS robur (=pedunculata) SRP 60/80

12,00 ₺
Haber Ver

QUERCUS robur (=pedunculata) SAM .

12,00 ₺
Haber Ver

QUERCUS cerris SAM .

12,00 ₺
Haber Ver

GLEDITSIA triacanthos 'Inermis' SRP 80/100

12,00 ₺
Haber Ver

FRAXINUS excelsior SRP 60/80

12,00 ₺
Haber Ver

FRAXINUS americana SRP TIGE

12,00 ₺
Haber Ver

FRAXINUS americana SRP 80/100

12,00 ₺
Haber Ver

FAGUS sylvatica SRP 60/80

12,00 ₺
Haber Ver

FAGUS sylvatica SRP 45/60

12,00 ₺
Haber Ver

CRATAEGUS monogyna SRP 60/80

12,00 ₺
Haber Ver

CORYLUS colurna SRP 45/60

12,00 ₺
Haber Ver
Peyzajda en uzun ve baskın bitkiler ağaçlardır. Ağaçlar, evin siluetini ve boyutlarını tanımlayarak onu çevrelendirir. Fon olarak gökyüzünü alırlar. Arka bahçeye dikilen uzun ağaçlar tasarımı daha etkili kılar. Binanın çevresine dikilen ağaçlar çevreyi yumuşatmaktadır. Genellikle ağaçları ön bahçe kenarına ön kapıdan 30 derecelik bir açı ile dikilince daha etkili olduğu gözlemlenmiştir. Ağaç çeşitlerinden japon sofora ağacı fidanı, kışın yaprağını döken bir ağaçtır. Yapraklar dökülmeden önce parlak sarı bir renk alır.Sarımsı beyaz çiçekleri dikine duran salkım vaziyetindedir. Soforaların vatanı Çin ve Japonya'dır.Kirli havadan fazla etkilenmediğinden, sanayi alanlarında kullanılır.Gençlik çağında dona karşı hassastır.Genel görünüşü yalancı akasyaya benzemektedir.Soforalar derin kökleri sayesinde kuraklığa ve sıcaklığa dayanıklıdır.-20°C'ye kadar dayanır .Işık ihtiyacı yüksektir.Drenajı iyi yerleri ve balçıklı toprakları sever.

Sığla ağacı fidanı, 25-40 m'ye kadar boylanan yaprak döken kalın dallı ve geniş tepeli bir ağaçtır. İlk bakışta çınara benzer. Sonbahar aylarında yaprak rengi kırmızıya dönmektedir. Yaşlandıkça, kabuğu koyulaşır ve derin çatlaklı bir görünüm alır. Çiçekleri küçüktür. Yaprak döken süs elması fidanı, Avrupa, Asya ve Amerika’ da yetişmektedir. 3–12 m kadar boylanan bitkilerdir. Tomurcuklar koyu kırmızı, yapraklar yeşil ve 4 – 8 cm uzunluğundadır. Mayısta çiçeklenir. Çiçeğin dış kısmı pembedir. Meyveleri nohut büyüklüğünde ve sarı – kırmızı renktedir. Süs elması bitkisi fizyolojik yapısı dolayısı ile kış aylarında yapraklarının tamamını dökmektedir. İlkbahar yaz aylarında yeniden filizlenip yeşermektedir.

Ağaç Türleri; Japon safora ağacı fidanı, Sophora japonica fidanı, Amerikan sığla fidanı, Liquidambar styraciflua fidanı, Betula pendula fidanı, Joes huş ağacı fidanı, Betula pendula crispa dalecarlica fidanı, Amelanchier canadensis fidanı, Alnus glutinosa fidanı, Alnus cordata fidanı, Acer saccharinum wieri fidanı, Acer platanoides fidanı, Acer negundo aureomarginatum fidanı, Süs elması fidanı, Malus floribunda fidanı, Gleditsia triacanthos inermis fidanı, Fraxinus excelsior fidanı, Fraxinus americana fidanı, Fagus sylvatica fidanı, Fagus sylvatica purpurea pendula fidanı, Gürgen ağacı carpinus betulus fidanı, Betula pendula youngii fidanı, Acer negundo argenteomarginatum fidanı, Acer cappadocicum aureum fidanı, Acer buergerianum fidanı, Zelkova serrata fidanı, Ulmus resista sapporo gold brp tige fidanı, Tilia platyphyllos srp fidanı, Tilia argentea fidanı, Sorbus aucuparia srp fidanı, Keçi söğüdü fidanı, Salix caprea fidanı, Amerikan sumağı fidanı, Liquidambar styraciflua worplesdon fidanı, Liquidambar styraciflua fidanı, Fagus sylvatica atropunicea fidanı, Crataegus monogyna fidanı, Corylus colurna fidanı, Rhus glabra laciniata fidanı, Rhamnus frangula asplenifolia fidanı, Quercus rubra fidanı, Quercus robur pedunculata fidanı, Quercus cerris sam fidanı, Prunus serrulata royal burgundy fidanı, Prunus laurocerasus genolia mariblon fidanı, Prunus cistena fidanı, Populus candicans aurora fidanı, Platanus orientalis cuneata brp tige fidanı, Morus alba fidanı, Ak dut fidanı, Tesbih ağacı fidanı, Malus tschonoskii fidanı, Pembe çiçekli süs elması fidanı, Malus prairie fire fidanı, Malus addirondack fidanı, Magnolia kewensis wadas memory fidanı

Fidanlarımızın hepsi saksı içinde kökleri tutmuş bir şekilde gönderilmektedir. Saksılı fidanlar 12 ay boyunca dikilebilirler. Budamaları yapılmış olarak gönderilmektedir. Etiketli bitkilerdir. Dikey taşımacılığa uygun özel kutusunda gönderilir. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon