Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 18 üründen,18 adet listelendi.

% 43 İndirim Saksıda Seçkin Çeşit
Saksıda İthal

Yeşil Çizgili Akçaağaç Acer palmatum Suminagashi, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

569,00 ₺
Haber Ver
Saksıda Seçkin Çeşit

Küçük Kırmızı Yapraklı Akçaağaç Acer palmatum Shindeshojo, 40-60 cm, Saksıda

99,00 ₺
Haber Ver
Saksıda İthal

Kırmızı Yapraklı Akçaağaç Acer palmatum Atropurpureum, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

569,00 ₺
Haber Ver
Saksıda Sınırlı Sayıda

Kırmızı İnce Yapraklı Akçaağaç Acer palmatum İnaba Shidare, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

569,00 ₺
Haber Ver
Saksıda İthal

Kırmızı Gövdeli Akçaağaç Acer palmatum Sangokaku, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

569,00 ₺
Haber Ver
Saksıda İthal

Turuncu Yapraklı Akçaağaç Acer palmatum Orange Dream, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

569,00 ₺
Haber Ver
Saksıda Sınırlı Sayıda

İnce Uzun Yapraklı Akçaağaç Acer palmatum dissectum Seiryu, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

569,00 ₺
Haber Ver
Saksıda İthal

Küçük Bordo Yapraklı Akçaağaç Acer palmatum Shaina, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

569,00 ₺
Haber Ver
Saksıda İthal

Sarı Gövdeli Akçaağaç Acer palmatum Bi Hoo, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

1 499,00 ₺
Haber Ver

Alaca Yapraklı Akçaağaç Acer palmatum Butterfly, 40-60 cm, İTHAL, Saksıda

569,00 ₺
Haber Ver
Akçaağaç kışın yapraklarını döker. Sonbaharda yaprak dökümünden önce renkleri değişen bir ağaç türüdür. Akçaağaç çeşitlerinden şeker akçaağacı fidanı kırmızı, yeşil ya da sarı renkte yapraklara sahip ağaç çeşididir. Mart-Nisan aylarında çiçek açar. Genç dönemlerde hızlı,sonraki dönemlerde yavaş büyür.Toprak seçiciliği yoktur. Sonbahar aylarında yaprakları kırmızı, sarı, turuncu renkleri alır.Kirli hava şartlarına dayanıklıdır.Şehir içi ağaçlandırmada kullanılır.Genellikle ılıman iklimi sever.Gaza, toza ve rüzgara dayanıklılığından dolayı tercih edilir. Kırmızı japon akçaağaç fidanı, 5 m'ye kadar boylanabilen yaprak döken ağaçlardır.İyi derenaja sahip, organik maddece zengin toprakları sever.Yarı gölge yerleri sever.Ağaçlarının tepesi dağınık yapılıdır.Gençlik döneminde çok hızlı büyür, yaş ilerledikçe sürgün gelişimi yavaşlar.Yaprakları kırmızı renkte doğar ve yaz aylarında yeşil renklere döner ve yaprak dökmeden önce tekrar kırmızı renk alır.

Akçaağaç Çeşitleri; Bonsai için acer palmatum katsura fidanı, Yeşil ince yaprak yapraklı akçaağaç fidanı, Acer palmatum dissectum fidanı, Acer palmatum atropurpureum fidanı, Kırmızı yapraklı japon akçaağaç fidanı, Şeker akçaağaç fidanı, Acer saccharinum fidanı, Pembe kenarlı akçaağaç fidanı, Acer palmatum beni maiko fidanı, Kıvrık kenarlı akçaağaç fidanı, Acer palmatum trompenburg fidanı, Acer palmatum katsura fidanı, Kırmızı kenarlı akçaağaç fidanı, Sarı gövdeli akçaağaç fidanı, Yeşil çizgili akçaağaç fidanı, Küçük kırmızı yapraklı akçaağaç fidanı, Kırmızı yapraklı akçaağaç fidanı, Kırmızı ince yapraklı akçaağaç fidanı, Kırmızı gövdeli akçaağaç fidanı, Turuncu yapraklı akçaağaç fidanı, İnce uzun yapraklı akçaağaç fidanı, Küçük bordo yapraklı akçaağaç fidanı, Alaca yapraklı akçaağaç fidanı 

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek akçaağaç çeşitleri kategorisinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon