Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 20 üründen,20 adet listelendi.

% 22 İndirim Saksıda Aşılı

Sarı Kırmızı Baston Gül Fidanı Rosa ad alberello Orange Sevillana, +120 cm, Saksıda

1699,00 ₺ 1 329,00 ₺
Haber Ver
Ülkemizde gül üretimi en çok Isparta ve civarında yapılmaktadır. Dolayısıyla da Isparta yöremiz gül yetiştirmek için müsait iklime sahiptir. Gül, toprak istekleri yönünden pek seçici değildir. Fakat, fazla killi-kireçli ve ağır topraklardan hoşlanmaz. Hafif kumlu-tınlı ve milli, süzek topraklardan hoşlanır. 
Baston gül fidanları çeşitlerinden kırmızı baston gül fidanı, 2-3 metre boylanabilen ve yaprak döken tijli gül çeşitlerindendir. İlkbahar başından sonbahar sonuna kadar yoğun kokulu çiçekler açar. Çiçekleri kırmızı renkli, katmerli, hafif kokulu, goncaları orta iri-iri ve gösterişlidir. Gövdesi odunsu, ağaç formlu, dikenli ve yaprakları parlak yeşildir. Bitki gövdesi 100 cm üzerinden aşılanarak tijlendirilmiştir.Killi-tınlı ve organik maddece zengin topraklardan hoşlanır. Bahçe ve saksı yetiştiriciliğine uygundur. 


Baston gül fidanı çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon