Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 29 üründen,20 adet listelendi.

% 40 İndirim Erkenci Saksıda
% 40 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 38 İndirim Geççi Saksıda
% 39 İndirim Geççi Saksıda
% 37 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 34 İndirim Saksıda +120 cm
% 31 İndirim Erkenci Saksıda
% 38 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 45 İndirim Geççi Saksıda

Kiraz Fidanı REGİNA, Tam Bodur, +120 cm, Saksıda

302,50 ₺ 165,00 ₺
Haber Ver
% 40 İndirim Geççi 3 Yaş

Erik Fidanı PRESİDENT Bodur, +120 cm, Saksıda

302,50 ₺ 180,00 ₺
Haber Ver
% 40 İndirim Erkenci 3 Yaş

Erik Fidanı Early Queen, Bodur, +120 cm, Saksıda

302,50 ₺ 180,00 ₺
Haber Ver
% 40 İndirim Erkenci 3 Yaş

Elma Fidanı MONDIAL GALA BODUR, +120 cm, Saksıda

302,50 ₺ 180,00 ₺
Haber Ver
% 40 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş

Erik Fidanı Uzun Mürdüm, +120 cm, Bodur, Saksıda

302,50 ₺ 180,00 ₺
Haber Ver

Bodur meyve fidanları kısa sürede meyve verebilen, ilaçlama, budama gibi bakım ihtiyaçlarının daha kısa sürede yapılabilmesinden ve daha kaliteli ve sürekli verim alınabildiği için çok tercih edilmektedir. Modern meyve yetiştiriciliğine uygundur. Saksılı bodur meyve fidanları 12 ay boyunca dikilebilir ve budamaları yapılmış olarak gönderilmektedir. Tamamı sertifikalı ve etiketlidir. Bodur meyve fidanları çeşitleri arasında elma fidanları çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bodur pembe ekşi elma fidanı, bodur mondial elma fidanı, bodur joremini elma fidanı ve daha fazla çeşide fidanistanbul ile ulaşabilirsiniz. 

Ürünlerimiz arasında bodur kiraz fidanı çeşitleri de bulunmaktadır. Bodur eşme kiraz fidanı, çok iri ve kalp şeklindedir. Orta uzunlukta saplı, meyve kabuğu koyu morumsu renkte, meyve eti sert, sulu ve lezzetlidir. Ağacı kuvvetli ve dik gelişir. Çok verimli, gevrek ve serttir. Hasat zamanı Mayıs ayının son haftasıdır. Bodur vista kiraz fidanı ağacı orta kuvvette ve yaygın gelişir. Sağlıklı ağaçlar meydana getirir. Meyve kabuk rengi parlak koyu kırmızı ve siyaha yakındır. Meyvesi geniş kalp şeklindedir. Erkenci kiraz çeşitlerindendir. Hasat zamanı Mayıs ayının 4. haftasıdır. Bodur napolyon kiraz fidanı, bodur lambert kiraz fidanı, bodur early burlat kiraz fidanı, bodur van kiraz fidanı, bodur stella kiraz fidanı, bodur starksgold kiraz fidanı  çeşitlerine fidanistanbul web sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Bodur Meyve Fidanları Çeşitleri; Bodur angelino erik fidanı, Bodur santa maria armut fidanı, Bodur şekerpare kayısı fidanı, Bodur mandalina fidanı, Bodur washington portakal fidanı, Bodur early quenn erik fidanı, Limon armut fidanı, Tam bodur deveci armut fidanı, Bodur eşme kiraz fidanı, Bodur early burlat kiraz fidanı, Bodur vista kiraz fidanı, Bodur van kiraz fidanı, Bodur stella kiraz fidanı, Bodur starksgold kiraz fidanı, Bodur mürdüm erik fidanı, Bodur ziraat 900 kiraz fidanı, Ankara armut fidanı, Bodur napolyon kiraz fidanı, Bodur lambert kiraz fidanı, Bodur president erik fidanı, Joremini bodur elma fidanı, Bodur pioneer erik fidanı, Bodur klemantin mandalina fidanı, Bodur golden chief elma fidanı, Bodur kütahya vişne fidanı, Bodur mondial elma fidanı, Bodur regina kiraz fidanı, Bodur pembe ekşi elma fidanı

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek bodur meyve fidanları özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon