Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 7 üründen,7 adet listelendi.

% 27 İndirim Paketli Organik
% 27 İndirim Paketli Organik
Yeni Ürün Paketli

İlk Tesis Çim Besini 1000 gr.

237,00 ₺
Haber Ver
% 39 İndirim Yeni Ürün Paketli

Kış Bakımı Çim Besini 1000 gr.

387,00 ₺ 237,00 ₺
Haber Ver
% 39 İndirim Paketli Suda Erir

Genel Bakım Çim Besini 1000 gr.

387,00 ₺ 237,00 ₺
Haber Ver
% 39 İndirim Yeni Ürün Paketli

Yosun Önleyici Çim Besini 1000 gr.

387,00 ₺ 237,00 ₺
Haber Ver

Çim alanları bahar ve güz aylarında biçildikten sonra biçilen çimin üzerine 1 cm kalınlığında çim bakım harcı serilir, tırmıklanarak taban toprağı ile teması sağlanır, mümkünse silindir ile üzerinden geçilerek sıkıştırılır ve sulama yapılır. Çim gübreleri ve çim harçları çeşitlerinden azotlu çim gübresi toprak sıcaklığı ve pH’ya bağlı olarak amonyum azotunun gaz ve yıkanma şeklinde kayıplarını engelleyen bir gübredir. Zengin azot içerikli gübre formülasyonunu bitkilerin azot ihtiyacının yüksek seviyede olduğu vejetasyonun her döneminde uygulanır. Amonyum azotunun Nitrat azotuna dönüşümünü 4-8 hafta geciktirerek verilen azotun, yavaş ve düzenli bir şekilde, uzun süre bitkilerin alabileceği formda kalmasını sağlar. Çim alanlarında çimlerin asıl rengini almasında yardımcı olur. Çim alanı hastalıkları için direnç sağlar. Çiçeklenme ve verim artışı elde edilir. Meyvelerin, sebzelerin ve hububatların besin kalitesi artar, depolama ömürleri uzar. Çim bakım harcı toprak içeriği %40 elenmiş nebati toprak, %30 doğal elenmiş kum, %15 volkanik tüf, %15 organik maddedir. Futbol sahası gibi profesyonel çim alanlarında bu karışım kullanılmaktadır.

Çim Gübreleri ve Çim Harçları; Çim bakım harcı, Çim kapak toprak harcı, 21-0-0 azotlu çim ve sebze gübresi, İlk tesis çim besini, Kış bakımı çim besini, Genel bakım çim gübresi, Yosun besleyici çim besini

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek çim gübreleri ve çim harçları çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon