Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 60 üründen,20 adet listelendi.

% 49 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 49 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 49 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 49 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 20 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 20 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 20 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 13 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 13 İndirim Rengi Solmaz Paketli
% 13 İndirim Rengi Solmaz Paketli

Bahçelerde, teraslarda, saksı süslemelerinde kullanabileceğiniz doğal dekoratif taş çeşitlerinden dolomite doğal dekoratif taş, sert dokulu ve dayanıklıdır. Beyaz renk taşlardır. Uzun ömürlüdür. Peyzaj çalışmalarında en çok tercih edilen doğal dekoratif taşlardandır. Peyzaj taşlarını saksılarınızın dibine dökerek ya da bahçe bitkilerinizin çevresine koyarak dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Granite balls dekoratif doğal taş, sert dokulu ve dayanıklıdır. Beyaz, siyah ton renklerde taşlardır. Benekli görüntüsü ile bahçelerinize renk katar. Uzun ömürlüdür.

Doğal Dekoratif Taşlar; Pure white doğal dekoratif taş, Dolomite doğal dekoratif taş, Tumbled basalt doğal dekoratif taş, Granite balls doğal dekoratif taş, Sherry doğal dekoratif taş, Color mix doğal dekoratif taş, Gray pebble doğal dekoratif taş, Bordo doğal dekoratif taş, Black stone doğal dekoratif taş, Firde crystal doğal dekoratif taş, Granite discuss doğal dekoratif taş, Green pebble doğal dekoratif taş, Aegean doğal dekoratif taş, All mix doğal dekoratif taş, Riviera doğal dekoratif taş, Granite discuss doğal dekoratif taş, Yellow chipping doğal dekoratif taş, Granite chipping doğal dekoratif taş, Taş tozu, White angel doğal dekoratif taş, Rainbow doğal dekoratif taş, Flat pebble doğal dekoratif taş, Black angel doğal dekoratif taş, Desert yellow doğal dekoratif taş, Wooden rock doğal dekoratif taş, İnci doğal dekoratif taş, Green angel doğal dekoratif taş, Pink travertine doğal dekoratif taş, Silver line doğal dekoratif taş, Riviera doğal dekoratif taş, Aegean doğal dekoratif taş, Granite balls doğal dekoratif taş, Sherry doğal dekoratif taş, Gray pebble doğal dekoratif taş

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek doğal dekoratif taşlar kategorisinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon