Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 51 üründen,20 adet listelendi.

% 52 İndirim Erkenci 3 Yaş
% 38 İndirim Saksıda Aşılı
% 32 İndirim Saksıda Aşılı
% 21 İndirim Geççi 3 Yaş
% 21 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş
% 21 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş
% 21 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş
% 21 İndirim Erkenci 3 Yaş
% 21 İndirim Kurutmalık Geççi
% 21 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş
% 21 İndirim Erkenci 3 Yaş
% 21 İndirim Erkenci Saksıda

Erik fidanlarının iklim istekleri birbirinden farklıdır. Kış mevsiminde soğuklara dayanıklı olan erik fidanı soğuğa olan dayanıklılığını ilkbaharda havaların ısınmasıyla azaltmaya başlar. Çiçeklenme devresinde duyarlılık iyice artar. Erik fidanı çeşitlerinden papaz erik fidanı, ağaçları kuvvetli, yayvan ve çok dallı olarak gelişir. Meyveleri yuvarlak formda, karın çizgisi belirgin, kabuk rengi koyu parlak yeşil ve üzeri dumanlıdır. Et rengi yeşil, meyve gevrek ve suludur, çekirdek ete bağlı ve orta iriliktedir. Mayısın ayının 2. haftası itibariyle hasat mevsimi başlar.

Can erik fidanı, orta iriliktedir. Yuvarlak formda, karın çizgisi belirgin, kabuk rengi koyu parlak yeşil ve üzeri dumanlıdır. Et rengi yeşil, meyve gevrek ve suludur, hafif mayhoş, çekirdek ete bağlı ve orta iriliktedir . Olgunlaştığında kabuk rengi kırmızılaşır ve meyve eti yumuşamaya başlar ancak genellikle yeşil ve sert formdayken tüketilir. Mürdüm erik fidanı, erik ailesine özgü sert çekirdeğe sahip etli bir meyvedir. Genellikle meyvenin içi sarı renklidir. Ağaçları yarı kuvvetli ve dik gelişme gösterir. Tatlı - ekşi tadı mürdüm eriğini reçel ve jöle için mükemmel kılar. 

Erik Fidanı Çeşitleri; Formosa erik fidanı, Angeleno erik fidanı, İtalyan erik fidanı, Briton erik fidanı, President erik fidanı, Havran erik fidanı, Mürdüm erik fidanı, Natal erik fidanı, Black amber erik fidanı, Autumn giant erik fidanı, Larry ann erik fidanı, Black beauty erik fidanı, Black star erik fidanı, Fortuna erik fidanı, Show time erik fidanı, Black diamond erik fidanı, Santa rosa erik fidanı, Aynalı erik fidanı, Friar erik fidanı, Katanya erik fidanı, Kebap erik fidanı, Black splendor erik fidanı, Black one erik fidanı, Red beauty  erik fidanı, Obilnaja erik fidanı, Early queen erik fidanı, Papaz erik fidanı, Can erik fidanı, Laetitia erik fidanı, Stanley erik fidanı, Alpha erik fidanı, Red heart erik fidanı, Pioneer erik fidanı, İstanbul papazı erik fidanı, Papaz eriği fidanı, Gölcük papazı erik fidanı, Geççi gölcüz papazı erik fidanı, Bodur autumn giant erik fidanı, Duante erik fidanı

Fidanlık arazimizde özenle yetiştirilen erik fidanları ziraat mühendislerinin gözetimi altında büyümektedir. Üstelik fidanların her biri sertifikalıdır. Titizlikle bakımı yapılan erik fidanı çeşitleri saksılar içinde alıcılara ulaştırılmaktadır. Saksı içinde oldukları için kargo sırasında fidan kökleri sarsılmadan ve hasar görmeden alıcı adresine ulaşılmaktadır. Yola çıkmadan sulanan fidanlar yolda stres yaşamadıkları için dikildiği toprağa kolayca adapte olur. Kaliteli erik fidanı çeşitleri fidanistanbul ayrıcalığı ve kalitesiyle en uygun fiyat seçenekleriyle bir tıkla kapınızda!

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon