Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 15 üründen,15 adet listelendi.

% 32 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 32 İndirim Orta Mevsim Saksıda
Saksıda Sınırlı Sayıda

Şaraplık Siyah Üzüm Vitis Boskoop Glory İTHAL, Saksıda

139,00 ₺
Haber Ver
Saksıda Sınırlı Sayıda

Yaprak Dökmeyen Böğürtlen İTHAL Rubus fruticosus Thornless Evergreen, 40-60 cm, Saksıda

199,00 ₺
Haber Ver
Orta Mevsim Saksıda

İri Meyveli Siyah Frenk Üzümü Ribes nigrum Wellington XXX İTHAL, Saksıda

219,00 ₺
Haber Ver
Saksıda Verime Hazır

Tatlı Dikensiz Böğürtlen Rubus fruticosus Thornfree, İTHAL, Saksıda

119,00 ₺
Haber Ver

İthal meyve fidan çeşitleri Kırmızı böğürtlen fidanı, Sarı ahududu fidanı, İthal kırmızı frenk üzümü fidanı, İthal greyfurt fidanı meyve fidanlarından oluşmaktadır. İthal meyve fidanları kategorimizi detaylı olarak inceleyebilir, ithal meyve fidanlarına fidanistanbul ile ulaşabilirsiniz! 

İthal Meyve Fidanları Çeşitleri; Kırmızı böğürtlen fidanı, Sarı ahududu fidanı, İthal kırmızı frenk üzümü fidanı, İthal yaprak dökmeyen böğürtlen, İri salkım kırmızı frenk üzümü fidanı, İri salkım beyaz frenk üzümü fidanı, İthal greyfurt fidanı, İthal kamkat fidanı, İthal kayısı fidanı, İthal arancio portakal fidanı, İthal limon fidanı, Şaraplık siyah üzüm fidanı, İri meyveli siyah frenk üzümü fidanı, Tatlı dikensiz böğürtlen fidanı 

İthal meyve fidanlarımızın özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon