Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 15 üründen,15 adet listelendi.

% 34 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 34 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 28 İndirim Orta Mevsim Saksıda

Böğürtlen Fidanı Kırmızı Rubus loganobaccus Tayberry Loganberry, Saksıda

253,00 ₺ 182,00 ₺
Haber Ver
% 24 İndirim Saksıda Sınırlı Sayıda

Üzüm Fidanı Vitis Boskoop Glory İTHAL, Saksıda

279,00 ₺ 212,00 ₺
Haber Ver
% 22 İndirim Saksıda Verime Hazır

Böğürtlen Fidanı Tatlı Rubus fruticosus Thornfree, İTHAL, Saksıda

279,00 ₺ 218,00 ₺
Haber Ver

İthal meyve fidan çeşitleri Kırmızı böğürtlen fidanı, Sarı ahududu fidanı, İthal kırmızı frenk üzümü fidanı, İthal greyfurt fidanı meyve fidanlarından oluşmaktadır. İthal meyve fidanları kategorimizi detaylı olarak inceleyebilir, ithal meyve fidanlarına fidanistanbul ile ulaşabilirsiniz! 

İthal Meyve Fidanları Çeşitleri; Kırmızı böğürtlen fidanı, Sarı ahududu fidanı, İthal kırmızı frenk üzümü fidanı, İthal yaprak dökmeyen böğürtlen, İri salkım kırmızı frenk üzümü fidanı, İri salkım beyaz frenk üzümü fidanı, İthal greyfurt fidanı, İthal kamkat fidanı, İthal kayısı fidanı, İthal arancio portakal fidanı, İthal limon fidanı, Şaraplık siyah üzüm fidanı, İri meyveli siyah frenk üzümü fidanı, Tatlı dikensiz böğürtlen fidanı 

İthal meyve fidanlarımızın özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon