Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 14 üründen,14 adet listelendi.

% 12 İndirim Erkenci Saksıda

Mandalina Fidanı Bodur Klemantin Citrus Kumquat Hindsii Oksana, Saksıda

1024,00 ₺ 899,00 ₺
Haber Ver
Mandalina, kış mevsiminde sıklıkla tüketilen her evin demirbaş meyvelerinden biridir. Turuncu renkte, tatlı ve suludur. Mandalina türlerinden başlıca olarak bahsedersek; ilk olarak satsuma mandalinanın meyveleri koyu turuncu renkte, üstten basık ve orta iriliktedir. İnce kabuklu, kabuğu yumuşak, kolay soyulan bir türdür. Meyveleri bol sulu, 1-2 adet çekirdekli, kendine has aromaya sahiptir. Depolamaya ve taşımaya elverişlidir. Tat, koku ve kalitesi yüksek bir çeşittir. Erken dönemde hasat edilir. Güçlü ağaç yapısıyla soğuğa dirençlidir.

Okitsu mandalina fidanı, güçlü bir yapısı olan dikenli bir türdür. Kabuğu rahat soyulabilen, şekerli ve çekirdeksiz bir mandalina türüdür. Meyveleri iri, şekli yassı olup çapı 7-8 cm arasındadır. Eylül ve ekim ayları arasında hasat edilmektedir. En erken hasat edilen mandalina çeşitlerindendir. Klemantin mandalina fidanının ağaçları orta büyüklükte, sık yapraklı, çok dallı ve yuvarlak bir taç oluşturur. Meyve kabuğu portakal renginde ve hafif pürüzlüdür. Kabuğun meyve etine bağlılığı orta sıkıdır. Kabuğu kolay soyulur. Meyve eti koyu portakal renkte, gevrek, sulu ve aromalıdır. Erken dönemde hasat edilir. 

Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemseyen, geri bildirimler doğrultusunda kendini güncelleyerek size en iyi hizmeti verecektir. Mandalina fidan çeşitleri ve daha fazlasına uygun fiyat avantajı ile güvenli bir şekilde fidanistanbul'da ulaşabilirsiniz.


fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon