Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Pandemi Koşullarında Alışveriş Prosedürü

Değerli Fidanistanbul.com Üyelerimiz;

Yaşadığımız bu zor günlerde gece gündüz demeden görevimizin başındayız. Siparişlerinizin eksiksiz ve zamanında ulaştırılması konusunda yaşanabilecek olası aksaklıklardan dolayı özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.

Pandemi Dönemine İlişkin Operasyonumuzu Zorlaştıran Durumlar ve Aldığımız Tedbirler Şu Şekildedir;

1. Kargo firmaları belli bir sayının üzerinde teslimat kabul etmemektedir.

2. Bazı teslimat adreslerindeki kargo şubeleri kapanmış ve Ürünler sahiplerine ulaşamadan geri gelmiştir.

3. Yoğunluk sebebiyle gönderilerimiz yol üzerinde her noktada takılabiliyor, zarar görebiliyor ve hatta kaybolabiliyor.

Kargo firmalarına ait tüm bu aksaklıkları üstlenerek iadeleri koşulsuz kabul ediyoruz. 

4. Paketleme servisini iki ayrı bant oluşturup ayrı seralara taşıdık, sosyal mesafe açısından ekip arkadaşlarımızı korumaktayız.

5. Günlük sipariş çıktısını birkaç katına çıkarsak da bu ürünlerin alışılagelmiş müşteri memnuniyeti hassasiyetimize zarar verdiğini gördük.

6. Bu nedenlerle Hepsiburada, n11, Gittigidiyor, Tekzen, Trendyol, Çiçeksepeti vs tüm pazaryeri ürünlerini satışa kapattık. Mevcut siparişlerin tamamını sahiplerine ulaştırdık.

7. Telefonlarımızı, sosyal medya kanallarımızı ve whatsapp iletişimini daima aktif tutuyoruz. Ancak yine de taleplere ve aramalara aynı anda maximum 5 hatta yetişebiliyoruz. Bu sayı Türkiyede bir fidanlık için alışılmış müşteri temsilcisi hizmetinin çok üzerindedir.

8. 07/05/2020 00:00 itibariyle gerçekleşen tüm siparişleri Ramazan Bayramı sonrası kargo tarihi vererek işleme alacağımızı ilanen duyuruyoruz.

9. Tüm ürünlerimizin 2005 ten  bugüne kadar olduğu gibi arkasında olduğumuzu ve bitkilerinizin fidanistanbul garantisi ile kargo edileceğini bilmenizi isteriz.

10. Bize sipariş numaranızla tüm kanallardan ulaşabilirsiniz, size mutlaka dönüş yapılacaktır. Tüm sorunları çözmeye gayret ediyoruz. Fidanistanbul Ekibi olarak sağlıklı günlerde en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Bizden kaynaklanmayan sorunları en iyi şekilde çözmeye odaklandığımız tüm bu zorlu süreçlerde anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Saygılarımızla
Fidanistanbul Ekibi

Not: Pandemi koşullarındaki çalışmalar iyileştirilerek 2021 mart ayı itibariyle normalleşmiş olarak fidanistanbul siparişleri devam etmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon