Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 35 üründen,20 adet listelendi.

% 42 İndirim Saksıda Aşılı
% 19 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş
% 19 İndirim Erkenci Saksıda
% 19 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 19 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş
% 19 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 19 İndirim Geççi Saksıda
% 19 İndirim Erkenci Saksıda
% 19 İndirim Erkenci Saksıda
% 19 İndirim Erkenci 3 Yaş
Severek tüketilen şeftali, hem bahçeleriniz de kokusuyla sizi etkileyecek, hem de içinde ki vitaminlerle sizi dinç tutacak. Şeftali fidanlarının dikim zamanları iklim özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ilıman bölgelerde genellikle aralık ayından nisan ayına kadar süren dikimler soğuk ilkimler de ilkbahar aylarında yapılır.
Şeftali fidanları çeşitlerinden Spring grass şeftali fidanı, erkenci bir şeftali çeşididir. Ağacı yayvan ve kuvvetli gelişir. Orta irilikte ve sarımsı kırmızıdır. Güzel kokuludur. Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde yetiştirilmesi önerilir. Françoise şeftali fidanı, ağaçları orta kuvvette, yarı dik gelişir. Soğuklama ihtiyacının kısa olması nedeniyle erken çiçeklendiği için özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde sahil kesimlerinde tavsiye edilir. En erkenci şeftali çeşitlerindendir. Meyve kabuğu turuncu zemin üzerine kırmızı renktedir. Meyve orta büyüklükte, yuvarlak ve basık şekildedir. Meyve eti sarı renkte, sert dokulu, çekirdek ete bağlıdır. Hasat zamanı Mayıs ayının 3. ve 4. haftasıdır. Royal gem şeftali fidanı, Amerika’da ıslah edilen, ağacı orta kuvvetli gelişme gösteren, yüksek verimli, orta erkenci, bir çeşittir. Meyve orta büyüklükte, iyi bakım koşullarında iri, kaliteli ve lezzetli olup yuvarlak, hafif ovaldir. Meyve kabuğu; sarı zemin üzerine yoğun (90-95 oranlarında) koyu kırmızı renktedir. Meyve eti turuncuya yakın, yola dayanıklı, hafif mayhoştur.


Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek şeftali fidanı çeşitleri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon