Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 8 üründen,8 adet listelendi.

% 14 İndirim Paketli Organik
% 14 İndirim Paketli Organik
% 19 İndirim Paketli Organik
% 44 İndirim Paketli Organik

Sıvı Solucan Gübresi, 500 ml

287,00 ₺ 162,00 ₺
Haber Ver
% 30 İndirim Paketli Organik

Sprey Sıvı Solucan Gübresi, 500 ml

249,00 ₺ 174,00 ₺
Haber Ver
% 29 İndirim Paketli Organik

Sıvı Solucan Gübresi, 1 Litre

424,00 ₺ 299,00 ₺
Haber Ver
Solucan gübresi, kırmızı kaliforniya solucanlarının bitkisel ve hayvansal organik atıkları işlemesi sonucu meydana gelen solucan dışkısıdır. Solucan gübresi, mikro florlar ve özel solucanların organik maddeleri humik maddelere dönüştürme işlemi sonucu çıkan üründür. Görünüş olarak siyah toğrağa benzer ve itici bir kokusuda yoktur. İçeriğinde bitkinin gelişimi için gereken bütün enzimler, toprak antibiyotikleri, vitaminler, büyüme hormonları ve humik maddeler vardır. Kesinlikle, hastalık yapıcı mikro florlar, parazit yumurtaları, ot tohumları ve ağır metaller içermez. Solucan gübresi çevreci temiz bir tarımsal üründür.
Solucan gübresi çeşitlerinden katı solucan gübresi, tarla ve meyve-sebze ürünlerinde, balkon-saksı bitkilerinde, baharat, çim, su bitkileri için kullanılabilir. Bitkiyi besleyici madde rezervini ve toprağın doğal verimliliğini artırır. Raf ömründe belirgin bir artış sağlar. Olgunlaşma süresini 2-3 hafta daha erkenleştirir. İnsan sağlığı için zararlı hiçbir madde içermeyen ekolojik doğal ürünler oluşmasını sağlar. Ürünü doğal tat, renk , aroma ve kalitesine kavuşturur. Hastalıklı bitkileri hızla iyileştirir. Zararlı maddelerin, hastalık yapan organizmaların hasar verdiği hücreleri hızla kurtarıp eski hale getirir.

Sıvı solucan gübresi, bitkilerinizin sağlıklı ve hızlı büyümesini, dayanıklı olmasını sağlar.Tohumların çimlenme oranını arttırarak, çimlenmeyi hızlandırır.Narenciye fidanlarında çiçek dökülmesini engelleyip meyve verimini arttırır.Tarla ve meyve-sebze ürünlerinde, balkon-saksı bitkilerinde, baharat, çim, su bitkileri için kullanılabilir.Tohumun çimlenmesini hızlandırır, tohum gücünü artırır.Kök oluşumunu uyarır, güçlü köklerin hızla oluşmasını sağlar.Fidelerin büyümesini, gelişimini hızlandırır.Bitkilerin doğal bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı daha fazla direnç kazandırır.Ürünlerdeki nitrat miktarını azaltır, protein, şeker, vitamin miktarını artırır.Kesme çiçeklerin daha uzun süre canlı kalmasını sağlar.Saksı bitkilerinde klorozu ortadan kaldırır, gelişimini ve çiçeklenmeyi hızlandırır.


Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek solucan gübresi çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon