Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 23 üründen,20 adet listelendi.

% 21 İndirim Saksıda Sınırlı Sayıda
% 32 İndirim Saksıda Bodur
% 24 İndirim Saksıda Bodur

Yeşil Kırmızı Dam Koruğu Sedum Ochroleucum Red Wiggle, Saksıda

212,00 ₺ 162,00 ₺
Haber Ver
% 35 İndirim Saksıda Bodur

Yayılıcı Yeşim Ağacı Portulacaria Afra, Saksıda

249,00 ₺ 162,00 ₺
Haber Ver
% 33 İndirim Saksıda Bodur

Cezayir Menekşesi Küçük Beyaz Çiçekli Vinca minor Alba, Saksıda

299,00 ₺ 199,00 ₺
Haber Ver
% 20 İndirim Saksıda Bodur

Yayılıcı Dağ Muşmulası Cotoneaster horizontalis 20-40 cm, Saksıda

249,00 ₺ 199,00 ₺
Haber Ver

Yer örtücü bitkiler genellikle peyzaj alanlarında kullanılmaktadır. Yer örtücü bitki çeşitlerinden kalp yapraklı orman sarmaşığı fidanı çok hızlı gelişme gösteren orman sarmaşığı türüdür. Yaprakları sarmal dizilimli, yeşil, küçük ve kalp şeklinde, herdem yeşil olup sık formludur. Güneşli ve gölge alanların tamamında gelişe gösterebilen dayanıklı bir türdür. Yatay gelişme gösterip hızlı kapatma özelliğine sahiptir. Havadaki zehirli gazları çekmede en usta bitkidir. Açık yeşil dam koruğu fidanı iyi drene edilmiş, tam güneşli veya hafif gölgeli alanlarda çok iyi gelişme gösterir. Kuraklığa çok dayanıklıdır. Besin maddesi yönünden fakir olan topraklarda da iyi gelişme gösterir. Dikim ilkbahar ve sonbaharda 20–30 cm ara ile yapılır. Acem halısı bitkisi ülkemiz iklimine en uygun çiçekli yayılıcılardan biridir. Kurak, verimsiz topraklarda hızla gelişen bitki, soğuğa karşıda çetin ve dayanıklıdır. Çok yıllık bir bitki olup güneşli yerlerde çok iyi gelişme gösterir. Yaprakları küçük, ince çubuk şeklinde, yumuşak ve pütürlüdür.Dalı incecik ve kısa sert tüylüdür.

Yer Örtücü Bitkileri Çeşitleri; Alacalı büyük cezayir menekşesi fidanı, Kalp yapraklı orman sarmaşığı fidanı, Mentha nane fidesi, Sarkan papatya fidanı, Bordo ajuka otu fidanı, Açık yeşil dam koruğu fidanı, Alacalı ajuka otu fidanı, Acem halısı fidanı, Sarıkız sarmaşığı fidanı, Kaz ayağı çiçeği fidanı, Papağan gagası çiçeği fidanı, Avusturya sarmaşığı fidanı, Yayılıcı mine çiçeği fidanı, Beyaz çiçekli küçük cezayir menekşesi fidanı, Yayılıcı alacalı taflan fidanı, Yayılıcı dağ muşmulası fidanı, Yeşil kırmızı dam koruğu fidanı, Buz çiçeği fidanı, Yayılıcı yeşim ağacı fidanı, İri çiçekli pembe funda çalısı fidanı

Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemseyen, geri bildirimler doğrultusunda kendini güncellemektedir. Yer örtücü bitki çeşitleri kategorimizi detaylı olarak inceleyebilir ve siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon