Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 4 üründen,4 adet listelendi.

Akdeniz iklimine sahip olan her bölgede yetiştirilebilen zeytin, ülkemizde başta Ege bölgesi olmak üzere Akdeniz, Marmara, Güneydoğu ve Karadeniz bölgelerinde yetiştirilir. Zeytin ağaçları fidanı çeşitlerinden gemlik trilye zeytin fidanı, ağaçları orta kuvvette gelişme gösteren verimli bir çeşittir. Meyve ve çekirdekleri orta irilikte olup % 29.9 oranında yağ içerir. Siyah sofralık zeytin olarak değerlendirilir. Meyveleri yağ bakımından zengin olduğundan sofralık kalite dışındaki taneler yağlık olarak değerlendirilir. Trilye, Kıvırcık, Kaplık, Kara gibi isimlerde almaktadır. Soğuğa karşı kısmen dayanıklıdır.

Ayvalık zeytin fidanı, orijini Balıkesir ili Edremit ilçesidir. Verimi iyi bir çeşittir. Ege Bölgesi'ndeki zeytin ağacı varlığının % 25'ini oluşturmaktadır. Meyveleri orta irilikte, hoş kokulu ve % 24,7 oranında yağ içerir. Genellikle yağlık olarak değerlendirilir. Siyah olum döneminde hasat edilerek siyah sofralık olarak değerlendirilebilir. Soğuğa karşı kısmen dayanıklıdır. Edremit Yağlık, Midilli ve Sakran gibi isimlerle de bilinmektedir.

Zeytin Ağaçları Çeşitleri; Gemlik trilye zeytin fidanı, Ayvalık zeytin fidanı, Yaşlı gemlik trilye zeytin fidanı

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek zeytin ağaçları fidanı çeşitleri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon