Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 6 üründen,6 adet listelendi.

% 11 İndirim Saksıda İthal

Etobur Bitki Sarracenia Stevensii, Saksıda

562,00 ₺ 499,00 ₺
Haber Ver
% 17 İndirim Saksıda İthal

Etobur Bitki Drosera capensis NARROW LEAF, Saksıda

599,00 ₺ 499,00 ₺
Haber Ver
% 11 İndirim Saksıda İthal

Etobur Bitki Sarracenia purpurea Dracula, Saksıda

562,00 ₺ 499,00 ₺
Haber Ver
% 11 İndirim Saksıda İthal

Etobur Bitki Drosera Spatulata, Saksıda

562,00 ₺ 499,00 ₺
Haber Ver
% 11 İndirim Saksıda İthal

Etobur Bitki Nepenthes x Ventrata, Saksıda

562,00 ₺ 499,00 ₺
Haber Ver

Etobur bitki çeşitlerinden nepenthes etobur fidanı bakımı kolay olan etobur bitkiler arasındadır. Bitki besin maddelerince zenginleştirilmiş torflu topraklar tercih eder.Güneş ışığı gören, aydınlık alanlarda bakımı yapılmalıdır. Isıtıcı ve klima etkisinden uzak alanlarda bakımı yapılır. Yaprak uçlarında ibrikler bulunur. İbrikler böcekleri kendisine çeken bir çeşit nektar üretir. İbrik içleri kaygan olduğu için böcekler tekrar ibriklerin içinden çıkamaz.

Etobur Bitkiler; Venüs fly trap etobur fidanı, Sarracenia stevensii etobur fidanı, Drosera capensis narrow leaf etobur fidanı, Sarracenia purpurea etobur fidanı, Drosera spatulata etobur fidanı, Nepenthes etobur fidanı

Etobur çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon