Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 9 üründen,9 adet listelendi.

% 27 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 20 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 20 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 20 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 22 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 22 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 24 İndirim Seçkin Çeşit Paketli

Sarı Kabak Tohumu, Paketli

262,00 ₺ 199,00 ₺
Haber Ver

Kabak çok ağır ve kumlu topraklar haricinde tüm topraklarda yetiştiriciliği yapılabilir. Derin, geçirgen, su tutma kabiliyeti çok iyi, organik ve mineral maddelerce zengin tınlı topraklarda en iyi ürün alınır. Kabak tohumu çeşitlerinden dolmalık kolsuz yağmur 04 kabak tohumu standart erkenci kabak tohumudur. Açık tarla ve sera yetiştiriciliğine uygundur.Bitki açık yeşil-beyaz benekli yan kolları olmayan güçlü bitki yapısına sahiptir.Meyvesi silindirik şekilli ve sıkıdır.

Topak kabak tohumu açık tarla ve sera yetiştiriciliğine uygundur.Bitki parlak koyu yeşil renklidir.Yan kolları olmayan güçlü bitki yapısına sahiptir. Meyvesi yuvarlak şekilli ve sıkıdır. Hasat olgunluğunda meyvesi 10-12 cm'dir. Ortalama olgunlaşma  süresi  50-55 gündür. Hasat periyodu 80-90 gündür. Kolay hasat edilebilen, verimli bir çeşittir. İlkbahar ve yaz ayları ekim için tavsiye edilir.

Kabak Tohumu Çeşitleri; Dolmalık kolsuz yağmur 04 kabak tohumu, Kabak siyah kolsuz nazlı tohumu, Sarı kabak tohumu, Balkabağı tohumu, Kabak topak tohumu, Beyaz topak kabak tohumu

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek kabak tohumu çeşitleri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Tohum siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon