Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 21 üründen,20 adet listelendi.

% 22 İndirim Saksıda Yeni Ürün

Ortanca Fidanı Alaca Yapraklı Hydrangea macrophylla Variegata, Saksıda

449,00 ₺ 349,00 ₺
Haber Ver
% 20 İndirim Saksıda İndirimli

Ortanca Fidanı Promosyon Hydrangea Macrophylla, 20-40 cm, Saksıda

500,00 ₺ 400,00 ₺
Haber Ver
% 17 İndirim Saksıda İthal

Sarmaşık Ortanca Hydrangea anomale Petiolaris, İTHAL, Saksıda

600,00 ₺ 500,00 ₺
Haber Ver
% 14 İndirim Saksıda İndirimli

Ortanca Fidanı Mavi Hydrangea macrophylla Blue Bird, Büyük Yaş, Saksıda

700,00 ₺ 600,00 ₺
Haber Ver

Ortanca fidanları genellikle yaz aylarında rengarenk ve büyük gösterişli çiçek açar. Haziran ayından başlayıp Ekim ayına kadar çiçekli kalabilmektedir. Ortancalar sığ ve yüzeysel kök yapar. Yarı gölge yerlerde güzel yetişir. Ortanca fidanı nemli toprakları sever. Ayrıca asitli topraklarda da iyi yetişmektedir. Yarı gölge ve gölge alanlarda bahçeniz için en ideal bitkidir. Ortanca bitkisi fizyolojik yapısı dolayısı ile kış aylarında yaprak dökmektedir. İlkbahar yaz aylarında yeniden yeşermektedir.

Zemheri ortancası fidanı, 6 – 8 türü bulunan, her dem yeşil perennial bitkilerdir. Anavatanı Doğu ve Orta Asya’dır. Mart – Nisan aylarında eflatun çiçekleri olan bu tür nemli drene edilmiş toprakları tercih eder. Kalp şekline benzeyen, yuvarlak, etli yeşil yaprakları vardır. Sarmaşık ortanca fidanı, sarmaşık-tırmanıcı ortanca çeşididir. Gölge veya güneşte yetişebilir. Suyu sever. Diğer ortancalar gibi humuslu veya bol gübreli topraklarda iyi yetişir. Sonbaharda kızaran yaprakları, kışın ise kırmızımsı renkli dalları ile her mevsim dekoratif özelliğini korur.

Ortanca Çeşitleri; Pembe çiçekli ortanca fidanı, Koyu pembe ortanca fidanı, Alaca yapraklı ortanca fidanı, İthal pembe ortanca fidanı, İthal mavi ortanca fidanı, Beyaz ortanca fidanı, Karışık renk ortanca fidanları, İthal kırmızı ortanca fidanı, Zemheri ortancası fidanı, Pembe beyaz çizgili ortanca fidanı, Sarmaşık ortanca fidanı, Yalın pembe ortanca fidanı, Mor ortanca fidanı

Ortanca  fidanlarımız hepsi saksı içinde kökleri tutmuş bir şekilde gönderilmektedir. Saksılı fidanlar 12 ay boyunca dikilebilirler. Budamaları yapılmış olarak gönderilmektedir. Etiketli bitkilerdir. Dikey taşımacılığa uygun özel kutusunda gönderilir. Sonbahar-kış aylarında fizyolojik yapıları dolayısıyla bitkiler yapraksız ve çiçeksiz olarak gönderilmektedir. Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemseyen, geri bildirimler doğrultusunda kendini güncelleyerek size en iyi hizmeti verecektir. Siz de ortanca fidanları çeşitlerini internet adresimizden satın alabilirsiniz.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon