Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 222 üründen,20 adet listelendi.

% 24 İndirim +120 cm Aşılı

Meyve fidanı ile bahçenizde lezzetli meyveler elde edebilirsiniz. Boş durumdaki bahçe veya arazinizin verimli bir şekilde değerlendirmek isteyenler yaşadığı bölgenin iklim şartlarına göre meyve fidanları çeşitlerine fidanistanbul ile kolayca ulaşabilir! Bu kategorimizde aşağıdaki meyve fidanı çeşitlerini bulabilirsiniz. 

Elma fidanı, Erik fidanı, Armut fidanı, Vişne fidanı, Asma üzüm fidanı, Dut fidanı, Ayva fidanı, Kiraz fidanı, Kayısı fidanı, Muşmula fidanı, Şeftali fidanı, Ceviz fidanı, Ahududu fidanı, Nar fidanı, İğde fidanı, Ihlamur fidanı, Nektarin fidanı, Trabzon hurması fidanı 
İnsanlar için oldukça faydalı olan meyve çeşitleri, vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Doğanın insana armağanı olan bu meyve çeşitlerinin güzellikleri yanında bakımı oldukça emek isteyen bir iştir. Meyve ağaçları sürekli bakım istemektedir. Sulama, gübreleme, ışık, ilaçlama ve gübreleme derken hem zaman hem de güç gerekmektedir. Ancak her çeşit meyvenin bakımı ve budaması özenle ve teknik bilgilerle yapıldığı sürece kaliteli ve lezzetli meyveler elde edeceğinizden şüpheniz olmasın. 

Meyve yetiştiriciliğinin en önemli ve en dikkat edilmesi gereken kurallardan biri ise hangi bölgede hangi meyveler iyi yetişmektedir bu sorunun cevabının derinlemesine bilmek gerekmektedir. Her toprağın özellikleri birbirinden farklı olduğu için dikimi yapılacak meyve fidanının bölgenin iklimine göre seçilmesi oldukça önemlidir. Çilek, ahududu, frenküzümü ve Bektaşi üzümü gibi yerde veya çalı şeklinde yetişen meyveler de en küçük bahçede bile yer bulabilir. Üstelik fazla emek ve ilaç istemezler. Oldukça geniş bir yelpazesi bulunan meyve fidanı çeşitleri damak zevklerine uygun şekilde fidanistanbul’da birçok alternatifle sunulur.

Fidanlık arazimizde özenle yetiştirilen fidanlar ziraat mühendislerinin gözetimi altında büyümektedir. Üstelik fidanların her biri sertifikalıdır. Titizlikle bakımı yapılan meyve fidanı çeşitleri saksılar içinde alıcılara ulaştırılmaktadır. Saksı içinde oldukları için kargo sırasında fidan kökleri sarsılmadan ve hasar görmeden alıcı adresine ulaşılmaktadır. Yola çıkmadan sulanan fidanlar yolda stres yaşamadıkları için dikildiği toprağa kolayca adapte olur. Kaliteli meyve fidanı çeşitleri fidanistanbul ayrıcalığı ve kalitesiyle en uygun fiyat seçenekleriyle bir tıkla kapınızda!

Fidanları hızlıca seçebilmeniz için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
Yeni dünya fidanıKarayemiş fidanıAhududu fidanıArmut fidanıBal yemişi fidanıAsma fidanıÜzüm fidanıBarberry fidanıAyva fidanıHint hurması fidanıBadem fidanıAlıç fidanıBektaşi üzümü fidanıSiyah murt fidanı, Böğürtlen fidanıHint inciri fidanıCeviz fidanıÇilek fidanıDut fidanıAnanas fidanıElma fidanıDağ çileği fidanı, Kocayemiş fidanıErik fidanıFeijoa fidanıFındık fidanıTamarillo fidanıFrenk üzümü fidanıÇarkıfelek fidanıPassiflora fidanıGoji berry fidanıGuava fidanı, İncir fidanıÇilek Guavası fidanıKayısı fidanı, Papaya fidanıKestane fidanıJapon kuru üzümü fidanıMuşmula fidanıDöngel fidanıAntep fıstığı fidanıHünnap fidanıKiraz fidanıPitaya fidanıEjder meyvesi fidanı, Kivi fidanıTurunç fidanıKuşburnu fidanıPomelo fidanıLimon fidanıKamkat fidanıMandalina fidanıPortakal fidanıNar fidanıGreyfurt fidanıNektarin fidanıKapari fidanıŞeftali fidanıBergamot fidanıTrabzon hurması fidanı, Pepino fidanıVişne fidanı, Pawpaw fidanıYaban mersini fidanıLikapa fidanıCarambola fidanıYıldız meyvesi fidanıZeytin fidanıAğaç bamyası fidanıÜvez fidanıMuz fidanı, İğde fidanıMango fidanıKızılcık fidanıKahve fidanıKeçiboynuzu fidanıKuş üvezi fidanıAronya fidanıAvokado fidanı

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon