Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 6 üründen,6 adet listelendi.

% 34 İndirim Paketli Organik
% 20 İndirim Yeni Ürün Organik
% 15 İndirim Paketli Organik
% 35 İndirim Paketli Organik

Sıkıştırılmış Torf, Paketli, 5 Litre

362,00 ₺ 237,00 ₺
Haber Ver
% 35 İndirim Paketli Organik

Sıkıştırılmış Torf, Paketli, 10 Litre

362,00 ₺ 237,00 ₺
Haber Ver
% 24 İndirim Paketli Organik

Yerli Torf 12,5 Litre

524,00 ₺ 399,00 ₺
Haber Ver

Torf, göl yataklarındaki su seviyesinin düşmesiyle, bitki faaliyetlerinin ön plana çıkması, kışın su seviyesindeki artış ile bitkinin ölümü ve bu doğa olayının sürekli tekrarlanması ile bitki kök ve gövdelerinin binlerce yıl süren dönüşümü birikimleri sonucunda oluşan organik toprak türüdür. Torf, organik bir toprak düzenleyicidir. Köklerin etrafındaki toprağın hava ve nemliliğini düzenleyerek ideal bir büyüme ortamı sağlar. Sıkıştırılmış torf, özenle seçilmiş, yüksek kaliteli beyaz sphagnum torfudur. Nematod, fungus vb. hastalık etmenleri içermez. Sterilize edilmiştir. Hava oranı yüksek, gözenekli, ince yapılıdır. Su tutma özelliği yüksek olup bitkinin uzun süre su ihtiyacını karşılar. Cocopeat torf hindistancevizi kabuğundan elde edilen %100 doğal bir liftir. Doğal PH 5,5-6 ve doğal EC değeri 2,5-3 tür. Cocopeat sıkıştırılmış bloklar halinde tedarik edilmektedir. Süs bitkilerinde, kesme çiçeklerde, domates, salatalık ve biber başta olmak üzere tüm bitkilerin üretiminde kullanılır. Optimum çimlenme ve köklenme ortamına sahiptir. 

Torf-Turba Çeşitleri; Perlitli torf, 200 litre sıkıştırılmış torf, Cocopeat torf, Hindistan cevizi torfu, Yerli torf, 10 litre sıkıştırılmış torf, 5 litre sıkıştırılmış torf

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek torf-turba çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon