Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 38 üründen,20 adet listelendi.

% 21 İndirim Sınırlı Sayıda Paketli
% 21 İndirim Yeni Ürün Paketli
% 23 İndirim Yeni Ürün Paketli
% 16 İndirim Yerli Üretim İndirimli
% 18 İndirim İndirimli Paketli
% 18 İndirim Sınırlı Sayıda Yeni Ürün
% 18 İndirim Paketli
% 18 İndirim İndirimli Paketli
% 14 İndirim İndirimli Paketli
% 15 İndirim Yeni Ürün İndirimli
% 41 İndirim Sınırlı Sayıda İndirimli
% 23 İndirim Sınırlı Sayıda İndirimli
% 8 İndirim Sınırlı Sayıda Paketli
% 8 İndirim Paketli
% 20 İndirim Sınırlı Sayıda İndirimli
% 22 İndirim Sınırlı Sayıda İndirimli
% 35 İndirim Yerli Üretim Paketli

Yaşlı, kuru, zayıf, hasta ya da bitkinin gelişimini engelleyecek biçimde oluşan bölümlerinin kesilerek ayıklanmasına, bitkiden ayrılmasına budama denir. Bitkiler çok çeşitli nedenlerle budanabilir. Örneğin meyve ağaçları meyve verimini artırmak ve bitkinin sağlıklı bir biçimde yetişmesini sağlamak için düzenli olarak budanır. Dış mekanda kullanılan süs bitkileri de budanarak çok dallanmaları ya da gereğinden fazla büyümeleri engellenir. Bu tür bitkilere budama yoluyla çeşitli biçimler verilebilir.

Budama işleminde kullanılan budama makasları çeşitlerinden profesyonel bağ budama makası, yüksek kaliteli çelik malzemeden üretilmiştir. Dayanıklıdır ve pratik kullanımı ile budama kolaylığı sağlar. Çift dip plastik kollar dayanıklı, kaymaz yapıdadır. Ergonomik sap yapısı ile konforlu kavrama sağlar. Kollu dal budama makası meyve fidanı, süs bitkisi, çit bitkileri gibi kalın dalların budanması için idealdir. Güçlendirilmiş çelik bıçaklar kolay budama sağlar. Oval çelik saplar ergonomiktir. Paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Felco 2 budama makası, Felco 5 budama makası, Primus gül budama makası ve daha bir çok çeşidi fidanistanbul web sitemizden sipariş verebilirsiniz. 

Budama Makasları; Vasıflı küçük budama makası, Profesyonel bağ budama makası, Çelik bıçaklı budama makası, Kollu dal budama makası, Asma budama makası, Katlanır bahçe testeresi, Çok amaçlı budama makası, Primus profesyonel budama makası, Meyve toplama ve yaprak budama makası, Çalı ve çimen budama makası, Bahçe testeresi, Bağ ve dal budama makası, Katlanır budama testeresi, Katlanır orak, Döner saplı budama makası, Primus asma ve çiçek budama makası, Teleskopik uzatmalı dal budama makası, Çift kollu teleskopik çim makası, Örslü uzun kollu dal budama makası, Bağ bozumu budama makası, Kılıflı dal budama testeresi, Fidanistanbul budama makası, Gül ve kesme çiçek budama makası, Çim ve çit makası, Çim biçme makası, Elma budama makası, Tek kollu çim makası, Örs ağızlı budama makası, Karbon çelik bahçıvan budama makası, Kılıflı budama testeresi, Zargana uçlu çelik budama makası, Felco 2 budama makası, Felco 5 budama makası, Primus gül budama makası, Primus profesyonel budama makası yedek parça seti

Sayfamızdaki budama makasları kategorisini inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon