Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 71 üründen,20 adet listelendi.

Fidan

2,00 ₺
Haber Ver

JUNIPERUS procumbens 'Nana' BA4 108 ALV

7,00 ₺
Haber Ver

JUNIPERUS media 'Gold Coast' BG9 RAMIFIE

7,00 ₺
Haber Ver

JUNIPERUS chinensis 'Stricta' BG9 20/25

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii Prieur BG9 20/30

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii Oger BP8 28 ALV

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii Oger BG9 30/40

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii Oger BG9 20/30

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii Oger BG9 12/20

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii Oger BA5 77 ALV

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii kerisnel BG9 30/40

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii kerisnel BG9 20/30

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii kerisnel BG9 12/20

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii 'Haggerston Grey' BP8 28 ALV

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii 'Haggerston Grey' BG9 12/20

7,00 ₺
Haber Ver

CUPRESSOCYPARIS leylandii 'Haggerston Grey' BA4 108 ALV

7,00 ₺
Haber Ver
İbreli ağaçlar her dem yeşil ve iğne yapraklıdır. Yazlıkların, bahçelerin ve çiftliklerin peyzaj düzenlemesinde sıkça görülmektedir. İbreli ağaç çeşitlerinden yaprak dökmeyen sarı leylandi ağacı fidanı, gold rider altın sarısı olarak çiçek açar. Doğal duvar oluşturmakta kullanılır. Rüzgarı keser. Yaprak dökmez. Kolayca budanıp istenilen forma sokulabilir. Ses ve gürültü kirliliğini engeller. Ticari öneme sahiptir. Bakımı kolaydır. Dağ çamı fidanı, muntazam, yoğun ve simetrik formlu bir ağaçtır. Kısa ve sağlam olan iğne yapraklar ikişerlidir. İğne yapraklarının kenarları ince dişli, rengi koyu yeşildir. Yükseklerde yatık-çalı formu gösterir. Simetrik formlu ağaçtır. Kısa ve sağlam olan iğne yapraklar ikişerlidir. İğne yapraklarının kenarları ince dişli, rengi koyu yeşildir. Kozalakları çok kısa saplıdır. Konik bir tepe yapar.

İbreliler Çeşitleri; Dağ çamı fidanı, Pinus mugo fidanı, Juniperus communis compressa fidanı, Juniperus chinensis stricta fidanı, Leylandi fidanı, Cupressocyparis leylandii prieur fidanı, Cupressocyparis leylandii oger fidanı, Cupressocyparis leylandii kerisnel fidanı, Cupressocyparis leylandii haggerston grey fidanı, Sarı leylandi fidanı, Cupressocyparis leylandii gold rider fidanı, Cedrus deodara feelin blue fidanı, Cupressocyparis leylandii galway fidanı, Cupressocyparis leylandii castlewellan gold fidanı, Cupressocyparis leylandii fidanı, Cupressocyparis leylandii blue jeans fidanı, Cupressocyparis leylandii 2001 fidanı, Chamaecyparis pisifera boulevard fidanı, Chamaecyparis lawsoniana yvonne fidanı, Chamaecyparis lawsoniana stardust fidanı, Chamaecyparis lawsoniana ellwoodii fidanı, Chamaecyparis lawsoniana ellwood gold fidanı, Chamaecyparis lawsoniana columnaris fidanı, Thuja occidentalis rheingold fidanı, Thuja occidentalis brabant fidanı, Taxus media hicksii fidanı, Taxus baccata fastigiata robusta fidanı, Pinus sylvestris fidanı, Pinus radiata fidanı, Picea omorika fidanı, Microbiota decussata fidanı, Metasequoia glyptostroboides fidanı, Juniperus squamata blue carpet fidanı, Juniperus procumbens nana fidanı, Juniperus media gold coast fidanı, Chamaecyparis lawsoniana alumii fidanı, Chamaecyparis lawsoniana alumigold fidanı, Cedrus deodara fidanı, Alacalı batı mazısı fidanı, Batı mazısı fidanı, Thuja plicata gelderland fidanı, Thuja plicata excelsa fidanı, Thuja plicata atrovirens fidanı, Thuja occidentalis yellow ribbon fidanı, Taxus baccata summergold fidanı

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek ibreliler kategorisinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon