Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 29 üründen,20 adet listelendi.

% 68 İndirim Aşılı İndirimli
% 55 İndirim Sınırlı Sayıda +120 cm

Yediveren limon fidanı, ev, balkon, teras ve bahçeler için uygun olan bir limon çeşididir. Çiçekleri pembe beyaz renkte ve yoğun kokuludur. Mayer limon fidanı, meyveler büyük, yuvarlak ve eliptiktir. Meyve kabuğu sarı, pürüzsüz ve ince kabukludur. Hasat dönemi Ağustos sonunda başlamaktadır. Ocak ayından itibaren meyve kabuğu rengi sarımsı portakal rengine meyve et rengi de koyu sarı renge dönmektedir. Don olaylarına karşı diğer türlere göre daha dayanıklıdır.

Lime limon fidanı, herdem yeşil, çiçekleri kokulu dekoratif bir bitkidir. Meyvesi küçük, çekirdekli, bol sulu ve aromalıdır. Meyve dış kabuğu önce yeşil renkte, olgunlaştıktan sonra sarı renge dönmektedir. Genellikle yeşil renkte toplanması tercih edilir. Salatalarda, meyve suyu yapımında ve kokteyller de kullanılır. Parmak limon fidanı, 2-3 metre kadar boylanabilen limon türüdür. Ağaçları dik formlu, geniş taç yapısına sahip olup gövdesi dikenlidir. Meyveler 4-8 cm uzunluğunda, yeşil-sarı renklerdedir. Taze tüketime uygun olup, salata, marmelat, turşu yapımında kullanılır. Deniz ürünleri için garnitür olarak kullanılır.

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek limon fidanlarının özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Limon Çeşitleri; Yediveren bodur limon fidanı, Büyük yaş yediveren limon fidanı, Bodur yediveren limon fidanı, Yaşlı yediveren limon fidanı, Yetişkin yediveren limon fidanı, Limon yediveren fidanı, Budanın eli fidanı, Mayer limon fidanı, Misket limonu fidanı, Tahiti lime limon fidanı, Alacalı limon fidanı, Avustralya kırmızı limon fidanı, Kaffir lime limon fidanı, Meksika misket limon fidanı, Parmak limon fidanı, Bonsai için limon fidanı, Şeker limonu fidanı, Kırmızı parmak limon fidanı, Lime berry limon fidanı

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon