Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 5 üründen,5 adet listelendi.

% 11 İndirim Geççi 3 Yaş
% 11 İndirim Erkenci 3 Yaş
% 18 İndirim Aşılı Yarı Bodur

Ayva Fidanı 1 Yaş, Açık Kök

487,00 ₺ 399,00 ₺
Haber Ver

Açık kök eşme ayva fidanı, ülkemizdeki kapama ayva bahçelerinin büyük çoğunluğu bu çeşit ile kurulmuştur. Bazı bölgelerde renginden dolayı Limon ayvası olarak ta isimlendirilmektedir. Meyveleri yuvarlak, sapa doğru biraz uzunca, bol sulu ve mayhoş tatlıdır. Ağaçlar orta kuvvette bir gelişme gösterir ve meyveler eylül sonu ekim başında hasat edilir.

Açık kök ekmek ayva fidanı, meyvesi iri sap tarafı dar, karın tarafı geniş , meyve eti gevrek, sulu, mayhoş ve az tüylüdür. Açık kök ege 22 ayva fidanı meyve şekli oval olup piyasa değeri yüksektir. Kabuk yüzeyi dalgalı, orta parlak ve yeşilimsi sarıdır. Ekim ayı ortasında hasat edilir.

Ayva Fidanı Çeşitleri;  Açık kök eşme ayva fidanı, Açık kök amerikan ayva fidanı, Açık kök ege 22 ayva fidanı, Açık kök ekmek ayva fidanı, Açık kök ayva fidanı 

Fidanlarımız için dikim mevsimini beklemenize gerek yoktur. Saksılı fidanlar 12 ay boyunca dikilebilir. Budamaları yapılmış olarak gönderilir ve önemlisi etiketli ve aşılı fidanlardır. Fidanlarınızı evinizde, balkonunuzda veya terasınızda saksı içerisinde yetiştirebilirsiniz. Bu sayede çok lezzetli meyvelere siz ve aileniz en sağlıklı şekilde fidanistanbul farkıyla ulaşabilirsiniz!

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon