Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 19 üründen,19 adet listelendi.

% 42 İndirim Paketli Organik
% 42 İndirim Paketli Organik
% 42 İndirim Paketli Organik
% 34 İndirim Paketli Organik
% 34 İndirim Paketli Organik
% 37 İndirim Paketli Organik
% 24 İndirim Paketli Organik
% 28 İndirim Paketli Organik
% 14 İndirim Paketli Organik
% 34 İndirim Paketli Organik

Organik Torflu Bitki Toprağı, 10 Litre

337,00 ₺ 224,00 ₺
Haber Ver
% 34 İndirim Paketli Organik

Organik Gübreli Bitki Toprağı, 10 Litre

337,00 ₺ 224,00 ₺
Haber Ver
% 32 İndirim Paketli Organik

Sardunya ve Çiçekli Bitkiler İçin Saksı Toprağı, 20 Litre

387,00 ₺ 262,00 ₺
Haber Ver

Tropical saksı toprağı, katkı maddeleriyle desteklenmiş, üstün su tutma yeteneğine sahip üretilen topraktır. Çiçekli ve çiçeksiz bitkilerin düzgün ve sağlıklı bir şekilde gelişmesi için üretilen , çürütülmüş ve işlenmiş bitki kökü, tamamı işlenmiş hayvansal gübre, perlit minareli kullanılarak hazırlanmıştır. Orkide toprağı, orkide çeşitleri için ideal bir yetişme ortamıdır. Hava tutma kapasitesi yüksektir. Orkidelerin ihtiyacı olan makro ve mikro besinleri içerir. Dezenfekte edilmiştir; sinek, böcek ve koku yapmaz. Kil bilyesi, özel nitelikli killerin 1200˚C sıcaklıkta genleştirilmesiyle üretilen bir malzemedir. Seracılık, sebze yetiştiriciliği, fidecilik, çiçekçilik, peyzaj ve topraksız tarım ortamında kullanılır. Tanelerinin içerisinde büyük oranda hava boşluğu olduğu için toprak içinde havalanma ve su geçirgenliğini yüksek oranda tutar. Topraktan buharlaşma ile su kayıplarını azaltır. Hastalık taşımaz, barındırmaz. 

Saksı Toprağı Çeşitleri; Gübreli torflu saksı toprağı, 5 litre tropical saksı toprağı, Tropical saksı toprağı, 20 litrelik tropical saksı toprağı, 2,5 litrelik tropical saksı toprağı, 40 litrelik tropical saksı toprağı, Besleyici orkide toprağı, Saksı fidan harcı, Kaktüs ve sukulent toprağı, Torflu orkide toprağı, Organik torflu bitki toprağı, Topraksız tarım için genleştirilmiş kil bilyesi, Kil agregası, Hidrokültür taşı, Sardunya ve çiçekli bitkiler için saksı toprağı

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek saksı toprağı çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon