Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 17 üründen,17 adet listelendi.

Filtrele
Göster: 20
% 24 İndirim +120 cm Aşılı

Kiraz Fidanı 1 Yaş, Açık Kök

412,00 ₺ 313,00 ₺
Haber Ver
% 14 İndirim Orta Mevsim +120 cm
% 21 İndirim Orta Mevsim +120 cm
% 19 İndirim Geççi +120 cm

Kiraz Fidanı STARKSGOLD BEYAZ KİRAZ, +120 cm, Açık Kök

724,00 ₺ 588,00 ₺
Haber Ver
% 29 İndirim +120 cm Aşılı

Hem tadıyla hem de sağlık açısından birçok yararıyla kiraz, yaz mevsiminin vazgeçilmezidir. Diğer meyvelere göre verimliliği çok daha fazla olan kirazın, kolay toplanılabilirliği ve ağaçlarının gölge yapabilmesi bahçenizde size konfor alanı sağlar. Dünya kiraz üretiminde ilk sıralarda yer alan Türkiye, ihracatında da söz sahibi ülkeler arasındadır. Tüm ülke genelinde neredeyse yetişebilen kiraz en çok Marmara, Orta Anadolu ve İç Ege Bölgesinde yetişir.

Kiraz fidanı çeşitlerinden açık kök regina kiraz fidanı, oldukça verimli bir çeşittir. Meyvesi çok iri, sulu, sert ve albenilidir. Meyve rengi siyahımsı kırmızı renktedir. Temmuz ayının ilk haftası hasat edilir. Açık kök sweet heart kiraz fidanı, Kanada'da ıslah edilen, ağaçları yayvan taç oluşturan, kuvvetli gelişen ve erken meyveye yatan bir çeşittir. Meyveleri iri, kalp şeklinde ve parlak kırmızı renktedir. Haziran ayının son haftası ile Temmuz ayının ilk haftası arasında olgunlaşır. Çatlamaya dayanıklı, kendine verimlidir. Açık kök ziraat 900 kiraz fidanı, 'Türk kirazı" unvanına sahiptir. Sapı uzun, meyveleri çok serttir. Meyvesi kalp şeklindedir, kabuğu kırmızı renkte olup olgunlaşma döneminde kırmızı-bordo rengine dönüşür. İri, tatlı, parlak, sert ve suludur.

Kiraz Fidanı Çeşitleri; Açık kök eşme kiraz fidanı, Açık kök napolyon kiraz fidanı, Açık kök van kiraz fidanı, Açık kök starksgold kiraz fidanı, Açık kök early burlat kiraz fidanı, Açık kök karagevrek kiraz fidanı, Açık kök star giant kiraz fidanı, Açık kök stella kiraz fidanı, Açık kök sweetheart kiraz fidanı, Açık kök ziraat 900 kiraz fidanı, Açık kök regina kiraz fidanı, Açık kök early lory kiraz fidanı, Açık kök lambert kiraz fidanı, Açık kök spring grass kiraz fidanı, Açık kök north wonder kiraz fidanı

Özellikle fotoğraflar sayesinde fidelerin kök ve gövde kısımlarını inceleyebilirsiniz. Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemseyen, geri bildirimler doğrultusunda kendini güncelleyerek size en iyi hizmeti verecektir. Siz de kiraz fidanı çeşitlerini internet adresimizden satın alabilirsiniz.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon