Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 17 üründen,17 adet listelendi.

Filtrele
Göster: 20
Paketli Sıvı Besin

Sıvı Kükürt Yaprak ve Damlama Gübresi 1 Litre

187,00 ₺
Haber Ver
Yeni Ürün Paketli

Sıvı Kalsiyum - Bor Yaprak ve Damlama Gübresi 1 Litre

187,00 ₺
Haber Ver
Paketli Sıvı Besin

Biototal Hümik Asit Leonardit Yaprak ve Damlama Gübresi 1 Litre

187,00 ₺
Haber Ver
% 13 İndirim Paketli Suda Erir
Paketli Suda Erir

10-40-5+TE NPK Kompoze Yaprak ve Damlama Gübresi 1 Kg

74,00 ₺
Haber Ver

Damlama gübresi çeşitlerinden peters professional 10-52-10+te damlama gübresi, bitki doku gelişimini teşvik ederek, kök ve tomurcuk oluşumuna yardımcı olur. Saksı değişiminde kullanılması çok etkili olup çiçeklenmeyi arttırmaktadır. Budama sonrası kullanımda bitkinin daha fazla dallanmasını sağlar. Özel geliştirilmiş M-77 şelatlama formülleri, NPK ve mikro elementlerin bitki tarafından kolayca alınmasını sağlar. Formülün içeriği sayesinde bitki kökü bölgesinde istenilen optimum şartlar oluşur ve bitki alabileceği en etkin düzeyde besin maddesine hazırlanır. Bu şekilde bitki besin maddeleri en yüksek düzeyde bitkiye taşınır.M-77 formülü özellikle bitkilerin kış mevsiminde  gösterdiği özel etki ile bitkilerin bu dönemi daha kolay geçirmesini sağlar. Suda %100 çözülmektedir.

15-30-15 npk kompoze yaprak gübresi, üstün kalite azot, fosfor, potas ve mikro element içeren damla sulama gübresidir. Suda tamamen ve hızla çözünür, tortu bırakmaz. Yapraktan tüm ilaçlama aletleri ile kullanılabilir. Yüksek alkali karakterdekiler dinitro, bileşikler, bordo bulamacı ve kükürt hariç çoğu insektisit, fungisit ve herbisit ile karıştırılarak kullanılabilir. Fosfor ağırlıklı bu formülasyon, bitkinin ilk dönemlerinde kök gelişimini teşvik etmesi, çiçek döneminde fosforu depolaması, genç dönemlerinde ise sağlıklı çiçek oluşması için kullanılır. Mikro element içeriği ile düzenli kullanımında bitkilerin mikro element ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Damlama Gübreleri; 15-30-15 npk kompoze yaprak gübresi, Blackjak hümik asit gübre, 20-20-20+te npk kompoze yaprak ve damlama gübresi, Sıvı kükürt yaprak ve damlama gübresi, Peters professional 10-52-10+te damlama gübresi, Peters professional 12-00-43+te damlama gübresi, Peters professional 20-20-20+te damlama gübresi, Peters professional 30+10-10+te damlama gübresi, Fertizyme sp köklendirici, Npk 20-20-20 bitki gelişimini destekleyen gübre, Sıvı kalsiyum bor yaprak ve damlama gübresi, Biototal humik asit leonardit yaprak ve damlama gübresi, 10-40-5+te npk kompoze yaprak ve damlama gübresi

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek damlama gübresi çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon