Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 17 üründen,17 adet listelendi.

Filtrele
Göster: 50
% 17 İndirim Saksıda Verime Hazır

Böğürtlen Fidanı Tatlı Rubus fruticosus Thornfree, İTHAL, Saksıda

524,00 ₺ 437,00 ₺
Haber Ver
% 29 İndirim Saksıda İndirimli
% 23 İndirim Orta Mevsim Saksıda

Böğürtlen Fidanı Kırmızı Rubus loganobaccus Tayberry Loganberry, Saksıda

487,00 ₺ 374,00 ₺
Haber Ver
% 19 İndirim Saksıda +120 cm

Böğürtlen Fidanı Dikenli Prime-Jim Blackberry, İTHAL, Saksıda

799,00 ₺ 649,00 ₺
Haber Ver


Böğürtlen, mineral ve vitaminler açısından çok zengin bir meyvedir. Siyah renkte olan böğürtlen fidanının birçok çeşidi bulunmaktadır. Böğürtlen mevsimi bölgelere göre değişim göstermektedir. Hasat dönemi haziran sonu-temmuz aylarında başlamaktadır ve eylül ayına kadar devam etmektedir. Jumbo böğürtlen fidanının meyveleri çok iri, uzun, siyah ve tatlıdır. Bitkileri orta kuvvette gelişme gösteren dikensiz bir türdür. -20 derece soğuklara dayanıklıdır. Temmuz ayı ortasında hasada gelen verimli bir türdür.

Boysenberry böğürtlen fidanı, ahududu ve böğürtlenin çaprazlanması ile elde edilen melez bir türdür. Meyve başlangıçta kırmızı ve sert, olgunlaştığında koyu bordo ve hafif yumuşaktır. Meyve eti dolgun, büyük ve lezzetlidir. Erkenci bir çeşit olup haziran başında hasat edilir. Taze tüketimi ile birlikte meyve suyu, marmelat, böğürtlen ve pasta yapımında kullanılır. -23 derece soğuklara dayanıklıdır. Bursa böğürtlen fidanı ise, güçlü gelişim gösteren bitki yapısına sahip dikensiz bir türdür. Meyveleri iri, siyah, yuvarlak ve mayhoştur. Sarı pas leke hastalığına çok dayanıklıdır.  Temmuz ayı başından kasım ayına kadar meyve verimi sağlar.

Böğürtlen çeşitleri; İthal yaprak dökmeyen böğürtlen fidanı, Dikensiz böğürtlen fidanı, Bursa 1 böğürtlen fidanı, Bursa 2 böğürtlen fidanı, Chester böğürtlen fidanı, İthal tatlı dikensiz böğürtlen fidanı, Kırmızı böğürtlen fidanıDikensiz jumbo böğürtlen fidanı, Boysenberry böğürtlen fidanı

Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Geri bildirimler doğrultusunda kendini güncellemektedir. Böğürtlen fidanı çeşitlerine uygun fiyat avantajı ile güvenli bir şekilde fidanistanbul'da ulaşabilirsiniz. 

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon